+90 212 868 23 01
Doğaltaş çeşitlerimizden traverten eskitme, taşın yüzeyinin çakıllarla tamburlanarak eskitilmesi sonucu ortaya çıkan traverten çeşididir.
Doğaltaş ürünlerimizden traverten patinato, taşın yüzeyinin özel aşındırıcı fırçalar ile yumuşak dokunuşlu bir doku kazanıncaya aşındırılması sonucu o...
Doğal Taş Uygulaması Nasıl Yapılır?
 Doğal taş uygulaması yaparken dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Mimari tasarım ve dekorasyonlarınızda kullanacağınız dekoratif doğal taşlar uygulanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır;
  

 • Uygulama yapılacak zemin yada duvar yüzeyi düzgün olmalıdır.
 • Kullanacağınız alana ve doğal taşa göre uygun ve kaliteli yapıştırıcı malzemesi seçilmelidir.
 • Doğal taş uygulaması yapmış özenli bir usta seçilmelidir.
 • Taşın kesileceği yerler önceden hesaplanmalı,  kaplama ve/veya döşeme uygulamasına buna göre başlanmalıdır. Böylece doğal taşlardan verilecek  fireler azalmış olur.


En çok kullanılan ürünlerimizden traverten patlatma doğal taşlar veya eskitme traverten doğal taşlar duvar yada zeminlere kaplama ve döşeme yaparken kullanacağımız taş yapıştırıcı kimyasal bilinen marka ve beyaz renkli olursa taşın üzerine çıkacak olası taş yapıştırıcı lekesi  gri renkli taş yapıştırıcılara göre daha az belirgin olur.

Traverten mermer doğal taşlara dolgu yaparken taşın rengine göre, bahama bej derz dolgusu, bej renkli traverten patlatma ve dolgulu traverten döşeme veya kaplama malzemelerine uygundur.

Eskitme traverten doğal taşlar için ise beyaz derz dolgusu içerisine katılacak gri dolgu ile traverten eskitme taşın rengine uygun kırık beyaz rengi yakalanabilir. 


 • 1,2 X 15 X 15 Light Traverten Doğaltaş Patlatma'da kampanya! 55,00 TL/m2 yerine sadece 30,00 TL/m2. Stoklarla sınırlı olan bu kampanyamızı kaçırmamanızı öneriyoruz!

  KAMPANYAMIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÜRÜNÜMÜZ TÜKENMİŞTİR.
  YENİ KAMP...

 • 10*BS dekoratif Traverten Rustik Patlatma doğal taş fiyatı 28,00TL/m2.Cephe kaplama, Bina dış cephe duvar kaplama ve bahçe duvar kaplamalarınız için kullanabileceğiniz en ekonomik doğal taşlardandır.
  KAMPANYAYA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.ÜRÜNÜMÜZ TÜKENMİŞTİR.

 • 2014 yılının herkese mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini dileriz.

 • İhracat harici dolgulu honlu light traverten döşeme ve kaplama ürünlerde kısa süreli olarak 38,00TL/m2 olarak satışa sunulmaktadır.  Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.  Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 • 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap fuar ve kongre merkezinde 6. hall 601 nolu standımıza bekleriz.
Biz Sizi Arayalım
Yağız Doğaltaş Müşteri Temsilcilerinin Size Ulaşması İçin Lütfen Bu Formu Eksiksiz Doldurunuz.
Bilgi Maili Almak İstiyorum.