+90 212 868 23 01
Doğaltaş çeşitlerimizden traverten eskitme, taşın yüzeyinin çakıllarla tamburlanarak eskitilmesi sonucu ortaya çıkan traverten çeşididir.

Traverten ve siyah patlatma taşların kullanım alanları ve uygulama resimleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Doğal Taş Uygulaması Nasıl Yapılır?
 Doğal taş uygulaması yaparken dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Mimari tasarım ve dekorasyonlarınızda kullanacağınız dekoratif doğal taşlar uygulanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır;
  

 • Uygulama yapılacak zemin yada duvar yüzeyi düzgün olmalıdır.
 • Kullanacağınız alana ve doğal taşa göre uygun ve kaliteli yapıştırıcı malzemesi seçilmelidir.
 • Doğal taş uygulaması yapmış özenli bir usta seçilmelidir.
 • Taşın kesileceği yerler önceden hesaplanmalı,  kaplama ve/veya döşeme uygulamasına buna göre başlanmalıdır. Böylece doğal taşlardan verilecek  fireler azalmış olur.


En çok kullanılan ürünlerimizden traverten patlatma doğal taşlar veya eskitme traverten doğal taşlar duvar yada zeminlere kaplama ve döşeme yaparken kullanacağımız taş yapıştırıcı kimyasal bilinen marka ve beyaz renkli olursa taşın üzerine çıkacak olası taş yapıştırıcı lekesi  gri renkli taş yapıştırıcılara göre daha az belirgin olur.

Traverten mermer doğal taşlara dolgu yaparken taşın rengine göre, bahama bej derz dolgusu, bej renkli traverten patlatma ve dolgulu traverten döşeme veya kaplama malzemelerine uygundur.

Eskitme traverten doğal taşlar için ise beyaz derz dolgusu içerisine katılacak gri dolgu ile traverten eskitme taşın rengine uygun kırık beyaz rengi yakalanabilir. 


 • 1,2 X 15 X 15 Light Traverten Doğaltaş Patlatma'da kampanya! 55,00 TL/m2 yerine sadece 30,00 TL/m2. Stoklarla sınırlı olan bu kampanyamızı kaçırmamanızı öneriyoruz!  KAMPANYAMIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÜRÜNÜMÜZ TÜKENMİŞTİR.

 • 10*BS dekoratif Traverten Rustik Patlatma doğal taş fiyatı 38,00TL/m2.Cephe kaplama, Bina dış cephe duvar kaplama ve bahçe duvar kaplamalarınız için kullanabileceğiniz en ekonomik doğal taşlardandır.
 • 2015 yılının herkese mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini dileriz.

 • 1*10*BS patinato mix traverten doğal taş geçici süreliğine sadece 39,00TL..  Ürün görsellerine bakmayı unutmayınız.Biz Sizi Arayalım
Yağız Doğaltaş Müşteri Temsilcilerinin Size Ulaşması İçin Lütfen Bu Formu Eksiksiz Doldurunuz.
Bilgi Maili Almak İstiyorum.